• Sala kominkowa

Harmonogram zajęć

Zapraszamy dzieci i młodzież do Młodzieżowego Domu Kultury przy Zespole Szkół i Placówek nr 2 w Katowicach na zajęcia, które w roku szkolnym 2018/19 odbywają się zgodnie z poniższym harmonogramem.

Poniedziałek

zajęcia godzina rozpoczęcia
Grupa edukacji języka angielskiego dzieci i młodzieży – grupa I 15:15
Grupa edukacji języka angielskiego dzieci i młodzieży – grupa II 16:00
Grupa edukacji języka angielskiego dzieci i młodzieży – grupa III 16:45
Zespół rękodzieła i origami 16:00
Zespół Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – grupa młodsza ludowa (Mały Śląsk) 16:00
Zespół Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – grupa średnia ludowa 17:00
Zespół Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – grupa starsza ludowa 17:30
Grupa organizacji imprez i uroczystości w zależności od imprez okolicznościowych

Wtorek

zajęcia godzina rozpoczęcia
Grupa wokalno-instrumentalna 15:10
Grupa plastyczna dla dzieci i młodzieży 15:00
Koło młodych szachistów (gr. zaawansowana) 15:30
Zajęcia taneczno-wokalne (najmłodsze grupy Zespołu Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – pięciolatki) 16:00
Zajęcia taneczno-wokalne (najmłodsze grupy Zespołu Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – sześciolatki) 17:00
Zajęcia taneczno-wokalne (najmłodsze grupy Zespołu Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – 7-8-latki) 17:30
Grupa młodych informatyków 16:15
Koło komputerowo – kronikarskie 17:55

Środa

zajęcia godzina rozpoczęcia
Koło teatralne – grupa młodsza (SP 58) 11:45
Dziecięca grupa taneczna hip-hop (SP 58) 11:45
Grupa integracyjna z elementami  j. angielskiego – kl. I 14:30
Grupa integracyjna z elementami j. angielskiego – kl. II 15:20
Grupa wokalno-instrumentalna 15:00
Koło młodych szachistów (grupa początkująca) 15:30
Grupa plastyczna dla dzieci i młodzieży – grupa I 15:30
Grupa plastyczna dla dzieci i młodzieży – grupa II 17:10
Zespół Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – grupa początkująca„0” ludowa 16:00
Zespół Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – grupa młodsza ludowa (Mały Śląsk) 16:30
Klub odkrywców przyrody 16:15
Grupa wokalna – chór dziecięcy 16:40
Zespół kameralny MDK 17:30
Koło informatyczne i grafiki komputerowej 16:45

Czwartek

zajęcia godzina rozpoczęcia
Grupa integracyjna z elementami j. angielskiego – kl. III 15:00
Zespół Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – grupa początkująca„0” ludowa 16:00
Zajęcia taneczno-wokalne (najmłodsze grupy Zespołu Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – 7-8-latki) 17:00
Koło teatralne – grupa młodsza 15:00
Koło teatralne – grupa starsza 16:40
Grupa młodych informatyków 16:00
Koło komputerowo – kronikarskie 18:30
Dziecięcy klub eksperymentów 16:00
Zespół instrumentalny gry na gitarach 15:30
Grupa tańca nowoczesnego 18:15

Piątek

zajęcia godzina rozpoczęcia
Grupa edukacji wczesnoszkolnej dekoracji wnętrz 16:00
Zespół Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – sześciolatki 16:15
Zespół Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – grupa średnia 17:00
Zespół Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – grupa starsza 17:30

Sobota

zajęcia godzina rozpoczęcia
Zespół instrumentalny gry na gitarach 09:30