• Sala kominkowa

Harmonogram zajęć

Zapraszamy dzieci i młodzież do Młodzieżowego Domu Kultury przy Zespole Szkół i Placówek nr 2 w Katowicach na zajęcia, które w roku szkolnym 2019/20 odbywają się zgodnie z poniższym harmonogramem.

Poniedziałek

zajęcia godzina rozpoczęcia
Grupa edukacji języka angielskiego dzieci i młodzieży – grupa I (kl. 0, I, II) 15:15
Grupa edukacji języka angielskiego dzieci i młodzieży – grupa II (kl. III, IV) 16:00
Grupa edukacji języka angielskiego dzieci i młodzieży – grupa III (kl. V, VI) 16:45
Zespół rękodzieła i origami 16:00
Zespół Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – grupa NOWA ludowa 16:00
Zespół Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – grupa młodsza ludowa 17:00
Zespół Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – grupa średnia i starsza ludowa 17:30

Wtorek

zajęcia godzina rozpoczęcia
Grupa plastyczna – SP 58 13:30
Grupa plastyczna dla dzieci i młodzieży 15:30
Koło młodych szachistów (gr. zaawansowana) 15:30
Zajęcia taneczno-wokalne (najmłodsze grupy Zespołu Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – pięciolatki) 16:00
Zajęcia taneczno-wokalne (najmłodsze grupy Zespołu Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – sześciolatki) 17:00
Zajęcia taneczno-wokalne (najmłodsze grupy Zespołu Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – 7-8-latki) 18:00
Grupa młodych informatyków 16:15
Koło komputerowo – kronikarskie 17:55

Środa

zajęcia godzina rozpoczęcia
Koło tańca disco – SP 66 11:45
Dziecięca grupa taneczna hip-hop – SP 58 12:35
Koło teatralne – grupa młodsza (SP 58) 12:45
Grupa wokalno-instrumentalna 15:30
Grupa plastyczna dla dzieci i młodzieży – grupa I 15:30
Grupa plastyczna dla dzieci i młodzieży – grupa II 17:10
Zespół Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – grupa ludowa NOWA 16:00
Zespół Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – grupa młodsza ludowa (Mały Śląsk) 17:00
Klub odkrywców przyrody 16:00
Zespół kameralny MDK 17:15
Koło informatyczne i grafiki komputerowej 16:45
Grupa organizacji imprez i uroczystości w zależności od imprez okolicznościowych

Czwartek

zajęcia godzina rozpoczęcia
Zespół instrumentalny gry na gitarach 15:30
Koło teatralne – grupa młodsza 15:30
Koło teatralne – grupa starsza 17:10
Grupa młodych informatyków 16:00
Koło komputerowo-kronikarskie 18:30
Koło tańca disco 16:00
Dziecięcy klub eksperymentów 16:00
Zespół Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – grupa 7-8-latków 17:00
Grupa tańca – balet – 6-latki 17:00

Piątek

zajęcia godzina rozpoczęcia
Grupa folkloru Śląska –
SP 66, przedszkole
10:40
Studio twórczości muzycznej 15:15
Grupa tańca – balet 15:45
Grupa edukacji wczesnoszkolnej dekoracji wnętrz 16:00
Koło młodych szachistów – grupa początkująca 16:15
Zespół Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – grupa średnia 17:00
Zespół Pieśni i Tańca „Tysiąclatki” – grupa starsza 17:30

Sobota

zajęcia godzina rozpoczęcia
Zespół instrumentalny gry na gitarach 09:30