Zapisy na zajęcia

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia
w Młodzieżowym Domu Kultury w ZSiP nr 2, ul. Tysiąclecia 5.

UWAGA! Pierwsze spotkania i zapisy w obecności rodziców!

 

3.09.2018 (poniedziałek)

godz. 16.00  rękodzieło i origami dla dzieci (od 5 lat) sala plastyczna
godz. 16.30  język angielski dla dzieci i młodzieży (od kl. IV)  sala edukacyjna
godz. 17.00  młodsza grupa ludowa „Tysiąclatki”  sala kominkowa
godz. 17.45  średnia grupa folklorystyczna „Tysiąclatki”  sala kominkowa
godz. 18.30  starsza grupa folklorystyczna „Tysiąclatki”  sala kominkowa
godz. 17.30  zajęcia integracyjne z elem. j. angielskiego (kl. I-III) sala edukacyjna

 

4.09.2018 (wtorek)

godz. 16.00 zajęcia komputerowe (od 5 lat) sala komputerowa
godz. 16.30  zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży (od 6 lat) sala plastyczna
godz. 16.00  zajęcia taneczno-wokalne 5-latki  sala kominkowa
godz. 17.00  zajęcia taneczno-wokalne 6 -latki  sala kominkowa
godz. 18.00  zajęcia taneczno-wokalne 7 i 8 latki  sala kominkowa
godz. 17.30  koło młodych szachistów  sala edukacyjna

 

5.09.2018 (środa)

godz. 16.30  zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży (od 6 lat) sala plastyczna
godz. 17.00  klub odkrywców przyrody (od 5 lat)  sala edukacyjna
godz. 17.00  najmłodsza grupa „Tysiąclatki” (gr. ludowa„0” i gr. ludowa nowa)  sala kominkowa
godz. 17.30  grafika komputerowa  sala komputerowa
godz. 17.30  grupa wokalna – chór dziecięcy  sala muzyczna
godz. 18.30  zespół kameralny mdk  sala muzyczna

 

6.09.2018 (czwartek)

godz. 16.00  dziecięcy klub eksperymentów (od 5 lat)  sala plastyczna
godz. 16.30  zajęcia teatralne – gr. starsza i młodsza  sala edukacyjna
godz. 17.00  zespoły gry na gitarach (od kl. i)  sala muzyczna
godz. 17.30  zajęcia komputerowe (od 5 lat) sala komputerowa
godz. 18.00  zespół tańca hip-hop  sala edukacyjna

 

7.09.2018 (piątek)

godz. 16.00  rękodzieło dla dzieci – dekoracja wnętrz sala plastyczna
godz. 16.30  zespoły gry na gitarach  sala muzyczna
godz. 17.00-19.30  zapisy uzupełniające do pozostałych grup  

 

10.09.2018 (poniedziałek)

godz. 16.00-19.30  zapisy uzupełniające do pozostałych grup